| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Bağlantı Türü | 1 x RJ-45 (10/100Mbps Ethernet) |
| Çözünürlük | 6 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Depolama | 1 HDD |
| Üretici Kodu | DS-7108NI-Q1 |
| Barkod | 6942160417141 |
| Kategori | NVR Kayıt Cihazları |
| Kasa Tipi | 1U |
| Video Kanal Sayısı | 8 Kanal |
| I P Kamera Girişi | 8 kanallı 6 MP'ye kadar çözünürlük |
| Bant Genişliği | Gelen Bant Genişliği 60 Mb/sn Giden Bant Genişliği 60 Mb/sn |
| Sıkıştırma | Video Sıkıştırma H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Dahili H D D Yuva Bilgileri | Her disk için 6TB'a kadar kapasite |
| Güç Kaynağı | 12 VDC, 1,5 A |
| Güç Tüketimi | Max: 10W |
| Boyutlar | Yükseklik: 48 mm x Genişlik: 200 mm x Derinlik: 200 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Hikvision DS-7108NI-Q1 8 Kanal NVR 1x6TB
$64,78USDFiyat$64,78KDV Dahil$77,74TLFiyat2.949,38 ₺KDV Dahil3.539,26 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066163
Kategoriler: NVR Kayıt Cihazları
İlgili ürünler
$202,46
USDFiyat$202,46KDV Dahil$242,95TLFiyat9.217,81 ₺KDV Dahil11.061,38 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$3.450,00
USDFiyat$3.450,00KDV Dahil$4.140,00TLFiyat157.077,12 ₺KDV Dahil188.492,54 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$149,50
USDFiyat$149,50KDV Dahil$179,40TLFiyat6.806,68 ₺KDV Dahil8.168,01 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$121,46
USDFiyat$121,46KDV Dahil$145,76TLFiyat5.530,17 ₺KDV Dahil6.636,20 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00



