| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Çözünürlük | 4Mp |
| Üretici Kodu | DS-2CD2143G2-LIS2U |
| Barkod | 6942160459066 |
| Kategori | Dome IP Kamera |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/2.9" Progresif Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 2688 x 1520 |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Video Sıkıştırma | Main stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+ Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG Third stream: H.265/H.264 |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | Eklenti gerektiren canlı görünüm: IE 11, Eklenti gerektirmeyen canlı görünüm: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+, Yerel servis: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+, Safari 13+ |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | Max: 8.5W |
| Po E Desteği | PoE |
Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U 4MP 2.8mm Dual Light
$92,00USDFiyat$92,00KDV Dahil$110,40TLFiyat4.188,73 ₺KDV Dahil5.026,47 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2066508
Kategoriler: Dome IP Kamera
İlgili ürünler
$46,06
USDFiyat$46,06KDV Dahil$55,27TLFiyat2.096,98 ₺KDV Dahil2.516,37 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$75,92
USDFiyat$75,92KDV Dahil$91,11TLFiyat3.456,74 ₺KDV Dahil4.148,09 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$80,21
USDFiyat$80,21KDV Dahil$96,26TLFiyat3.652,04 ₺KDV Dahil4.382,45 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$120,81
USDFiyat$120,81KDV Dahil$144,97TLFiyat5.500,31 ₺KDV Dahil6.600,37 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00




