| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Çözünürlük | 4Mp |
| Depolama | microSD/microSDHC/microSDXC 512 GB'a kadar kartını destekler. |
| Üretici Kodu | DS-2CD1643G2-LIZSU |
| Barkod | 6942160444598 |
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progresif Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 2560 × 1440 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 50 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | Ana akım: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Alt akış: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Kare Hızı | Ana Akım 50 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 25 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 24 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) Alt-Akış 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | Eklenti gerekli canlı görünüm: IE 10, IE 11 Yerel servis: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Yönetim Yazılımı | iVMS-4200,Hik-Connect |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | PoE: IEEE 802.3af, Sınıf 3, maks. 12,9 W |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Hikvision DS-2CD1643G2-LIZSU 4MP 2.8-12 Dual Light
$110,83USDFiyat$110,83KDV Dahil$132,99TLFiyat5.045,84 ₺KDV Dahil6.055,01 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2066148
Kategoriler: Bullet IP Kamera
İlgili ürünler
$106,27
USDFiyat$106,27KDV Dahil$127,53TLFiyat4.838,50 ₺KDV Dahil5.806,20 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$43,02
USDFiyat$43,02KDV Dahil$51,63TLFiyat1.958,75 ₺KDV Dahil2.350,50 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$265,73
USDFiyat$265,73KDV Dahil$318,88TLFiyat12.098,60 ₺KDV Dahil14.518,32 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$455,42
USDFiyat$455,42KDV Dahil$546,51TLFiyat20.735,22 ₺KDV Dahil24.882,27 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







