| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Çözünürlük | 4Mp |
| Depolama | microSD/microSDHC/microSDXC 256 GB'a kadar kartını destekler. |
| Üretici Kodu | DS-2CD1643G2-IZS |
| Barkod | 6931847181994 |
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progresif Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 2560 × 1440 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 50 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | Ana akım: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Alt akış: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Kare Hızı | Ana Akım 50 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 25 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 24 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) Alt-Akış 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) 60 Hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | Eklenti gerekli canlı görünüm: IE 10, IE 11 Yerel servis: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Yönetim Yazılımı | iVMS-4200,Hik-Connect |
| Ses Desteği | Var |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.36 A to 0.23 A, max. 12.9 W |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Hikvision DS-2CD1643G2-IZS 4MP 2.8-12mm
$123,99USDFiyat$123,99KDV Dahil$148,79TLFiyat5.645,35 ₺KDV Dahil6.774,42 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066147
Kategoriler: Bullet IP Kamera
İlgili ürünler
$64,78
USDFiyat$64,78KDV Dahil$77,74TLFiyat2.949,38 ₺KDV Dahil3.539,26 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$106,27
USDFiyat$106,27KDV Dahil$127,53TLFiyat4.838,50 ₺KDV Dahil5.806,20 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$221,20
USDFiyat$221,20KDV Dahil$265,44TLFiyat10.071,26 ₺KDV Dahil12.085,52 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$46,58
USDFiyat$46,58KDV Dahil$55,89TLFiyat2.120,54 ₺KDV Dahil2.544,65 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








