| Marka | Hikvision |
|---|---|
| Çözünürlük | 4Mp |
| Depolama | Mikro SD kart (maks. 512 GB desteği) |
| Üretici Kodu | DS-2CD1347G2H-LIUF |
| Barkod | DS-2CD1347G2H-LIUF |
| Kategori | Dome IP Kamera |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/3" Progresif Tarama CMOS |
| Etkin Pikseller | 2560 × 1440 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 30 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Sabit Lens |
| Video Sıkıştırma | Ana akım: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Alt akış: H.265/H.264/MJPEG |
| Video Kare Hızı | 50 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 25 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 20 kare/saniye (2560 × 1440) 24 kare/saniye (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | Eklenti gerekli canlı görünüm: IE 10, IE 11 Yerel servis: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Ses Desteği | Dahili Mikrofon |
| Güç Tüketimi | Max: 7.5W |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Hikvision DS-2CD1347G2H-LIUF 4MP 2.8mm ColorVu
$79,45USDFiyat$79,45KDV Dahil$95,34TLFiyat3.617,49 ₺KDV Dahil4.340,98 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2066143
Kategoriler: Dome IP Kamera
İlgili ürünler
$110,83
USDFiyat$110,83KDV Dahil$132,99TLFiyat5.045,84 ₺KDV Dahil6.055,01 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$59,21
USDFiyat$59,21KDV Dahil$71,06TLFiyat2.695,97 ₺KDV Dahil3.235,16 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$55,68
USDFiyat$55,68KDV Dahil$66,82TLFiyat2.535,22 ₺KDV Dahil3.042,27 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$120,81
USDFiyat$120,81KDV Dahil$144,97TLFiyat5.500,31 ₺KDV Dahil6.600,37 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








