| Marka | Gigabyte |
|---|---|
| Üretici Kodu | GP-P650G PG5 |
| Barkod | 4719331556785 |
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Enerji Verimliliği | 80 Plus Gold |
| Çıkış Gücü | 650W |
| Güç Kaynağı Türü | ATX3.1 |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 PIN |
| Molex Çıkış | 3 x Molex |
| S A T A Çıkış | 6 x SATA |
| P C I Ex Çıkış | 2 x 6+2 PIN 1 x PCI-E 16 Pin |
| 4 Pin C P U Çıkış | 2 x 4+4 PIN |
| +12 V Çıkış ( A) | 54.2A |
| +5 V Çıkış ( A) | 18A |
| +3 V Çıkış ( A) | 18A |
| Verimlilik | %90'a varan verimlilik |
| Soğutma | 120 mm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 86 mm x Genişlik: 150 mm x Derinlik: 140 mm |
| Yüksek Akım Koruma | Var |
| Yüksek Voltaj Koruma | Var |
| P F C | Aktif PFC >0,9 |
| Gerilim | 100-240 VAC 50~60 Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Gigabyte P650G 650W 80+ Gold 120mm Fan Siyah PSU
$81,65USDFiyat$81,65KDV Dahil$97,98TLFiyat3.717,49 ₺KDV Dahil4.460,99 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2067223
Kategoriler: Güç Kaynağı
İlgili ürünler
$47,15
USDFiyat$47,15KDV Dahil$56,58TLFiyat2.146,72 ₺KDV Dahil2.576,06 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$182,85
USDFiyat$182,85KDV Dahil$219,42TLFiyat8.325,09 ₺KDV Dahil9.990,11 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$17,25
USDFiyat$17,25KDV Dahil$20,70TLFiyat785,38 ₺KDV Dahil942,46 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$73,60
USDFiyat$73,60KDV Dahil$88,32TLFiyat3.350,97 ₺KDV Dahil4.021,17 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







