| Marka | Fsp |
|---|---|
| Üretici Kodu | H3-650 |
| Barkod | 4713224525919 |
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Çıkış Gücü | 650W |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Enerji Verimliliği | 80 Plus Pro |
| Anakart Çıkış | 1 x 24 Pin |
| Molex Çıkış | 2 x Molex |
| S A T A Çıkış | 5 x SATA |
| P C I Ex Çıkış | 2 x 6+2 Pin |
| 4 Pin C P U Çıkış | 1 x 4+4 Pin |
| 8 Pin C P U Çıkış | 1 x 8 Pin |
| +12 V Çıkış ( A) | 54.1A |
| +5 V Çıkış ( A) | 20A |
| +3 V Çıkış ( A) | 20A |
| Verimlilik | %85'e varan verimlilik. |
| Boyutlar | Yükseklik: 86 mm x Genişlik: 140 mm x Derinlik: 150 mm |
| Yüksek Akım Koruma | Var |
| Yüksek Voltaj Koruma | Var |
| P F C | Aktif PFC |
| Gerilim | 100 ~ 240VAC / 50Hz ~ 60Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
FSP 650W 80+ Pro (H3-650 Hyper)
$52,79USDFiyat$52,79KDV Dahil$63,34TLFiyat2.403,28 ₺KDV Dahil2.883,94 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2059216
Kategoriler: Güç Kaynağı
İlgili ürünler
$132,25
USDFiyat$132,25KDV Dahil$158,70TLFiyat6.021,29 ₺KDV Dahil7.225,54 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$42,55
USDFiyat$42,55KDV Dahil$51,06TLFiyat1.937,29 ₺KDV Dahil2.324,75 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$73,60
USDFiyat$73,60KDV Dahil$88,32TLFiyat3.350,97 ₺KDV Dahil4.021,17 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$91,89
USDFiyat$91,89KDV Dahil$110,26TLFiyat4.183,49 ₺KDV Dahil5.020,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








