| Marka | Fsp |
|---|---|
| Üretici Kodu | CMT580B 650W |
| Barkod | 4715622414109 |
| Kategori | Kasa |
| Kasa Yapısı | E-ATX Midi Tower |
| Güç Kaynağı | 650W |
| Uyumlu Anakartlar | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Dahili 3.5 | 2 x Adet |
| Dahili 2.5 | 2 x Adet |
| Genişleme Slotları | 7 x Adet |
| Kasa Alaşımı | 0.8 mmSPCC(Çelik) |
| Ön U S B Giriş | 2 x USB 3.2 1 x USB Type-C |
| Ön Ses Çıkış | Var |
| Ön Mikrofon Giriş | Var |
| 120 Mm Fan | 4 x 120 mm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 408 mm x Genişlik: 450 mm x Derinlik: 220 mm |
| Diğer Özl.1 | 7 genişletme yuvası, hem dikey hem de yatay kurulumu destekler |
| Diğer Özl.2 | Üstteki vidayı çıkarın, panelleri sökmek için yukarı çekin Sol ve sağ yan paneller istenildiği zaman kolaylıkla değiştirilebilir |
| Ağırlık | 7.9kg |
| Model Link | Üretici Sayfası |
FSP 650W 80+ (CMT580B) E-Atx Mid Tower
$86,25USDFiyat$86,25KDV Dahil$103,50TLFiyat3.926,93 ₺KDV Dahil4.712,31 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2067433
Kategoriler: Kasa
İlgili ürünler
$32,20
USDFiyat$32,20KDV Dahil$38,64TLFiyat1.466,05 ₺KDV Dahil1.759,27 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$70,15
USDFiyat$70,15KDV Dahil$84,18TLFiyat3.193,91 ₺KDV Dahil3.832,69 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$140,30
USDFiyat$140,30KDV Dahil$168,36TLFiyat6.387,80 ₺KDV Dahil7.665,36 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$124,20
USDFiyat$124,20KDV Dahil$149,04TLFiyat5.654,78 ₺KDV Dahil6.785,74 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








