| Marka | Frisby |
|---|---|
| Üretici Kodu | PS55F12B |
| Barkod | 9603400551540 |
| Kategori | Güç Kaynağı (PSU) |
| Güç Kaynağı Türü | ATX |
| Çıkış Gücü | 550W |
| Anakart Çıkış | 1 x 20+4 PIN |
| Molex Çıkış | 3 x Molex |
| S A T A Çıkış | 5 x SATA |
| P C I Ex Çıkış | 2 x 6+2 PIN 1 x PCI-E 5.0 |
| Soğutma | 120 mm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 86 mm x Genişlik: 150 mm x Derinlik: 140 mm |
| Yüksek Akım Koruma | Var |
| Yüksek Voltaj Koruma | Var |
Frisby 550W (PS55F12B)
$31,05USDFiyat$31,05KDV Dahil$37,26TLFiyat1.413,70 ₺KDV Dahil1.696,43 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2066256
Kategoriler: Güç Kaynağı
İlgili ürünler
$86,25
USDFiyat$86,25KDV Dahil$103,50TLFiyat3.926,93 ₺KDV Dahil4.712,31 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$47,15
USDFiyat$47,15KDV Dahil$56,58TLFiyat2.146,72 ₺KDV Dahil2.576,06 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$39,67
USDFiyat$39,67KDV Dahil$47,61TLFiyat1.806,39 ₺KDV Dahil2.167,66 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$19,84
USDFiyat$19,84KDV Dahil$23,81TLFiyat903,20 ₺KDV Dahil1.083,84 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






