| Marka | Epson |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Bağlantı Türü | 2 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x USB Type-B Wi-Fi 1 x Audio Jack |
| Üretici Kodu | V11HB59040 |
| Barkod | T8715946738819 |
| Kategori | Projeksiyon |
| Işık Gücü ( Lümen) | 4100 |
| Teknolojisi | LCD |
| Maks. Lamba Ömrü ( Saat) | 12000 Saat |
| Kontrast | 16.000 : 1 |
| Lamba Tipi | UHE 230W |
| Zoom | Manuel, Faktör: 1 - 1.62 |
| Dahili Hoparlör | 16W Hoparlör |
| Boyut | Yükseklik: 105 mm x Genişlik: 309 mm x Derinlik: 293 mm |
| Parlaklık | 4.100 Lümen - 2.300 Lümen |
| Lens | 1.51f~1.77f |
| Güç Kaynağı | 332W |
| Gürültü Seviyesi | Normal: 37 dB (A) Ekonomik: 28 dB (A) |
| Keystone Düzeltme | ±30 ° |
| Projeksiyon Mesafesi | Projeksiyon Mesafesi Geniş/Tele: 0,88 m ~ 14,29 m |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Epson EB-FH54 4100Ans 1920×1080 Projeksiyon
$1.109,75USDFiyat$1.109,75KDV Dahil$1.331,70TLFiyat50.526,47 ₺KDV Dahil60.631,76 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2067341
Kategoriler: Projeksiyon
İlgili ürünler
$1.541,00
USDFiyat$1.541,00KDV Dahil$1.849,20TLFiyat70.161,11 ₺KDV Dahil84.193,33 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$874,00
USDFiyat$874,00KDV Dahil$1.048,80TLFiyat39.792,88 ₺KDV Dahil47.751,45 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$5.002,50
USDFiyat$5.002,50KDV Dahil$6.003,00TLFiyat227.761,82 ₺KDV Dahil273.314,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$585,35
USDFiyat$585,35KDV Dahil$702,42TLFiyat26.650,76 ₺KDV Dahil31.980,91 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








