| Marka | Eaton |
|---|---|
| Kapasite | 900 VA |
| Üretici Kodu | 5E900UD |
| Barkod | 3553340704246 |
| Kategori | Line Interactive |
| Güç | 480W |
| Akü Tipi | Sızdırmaz, kurşun-asit |
| Akü Süresi | 12 V / 9 Ah |
| Voltaj Aralığı | Giriş Voltajı Min/Max: 140V / 257V Çıkış Voltajı Min/Max: 195V / 257V |
| Regülasyon | Otomatik Gerilim Regülasyonu (AVR) |
| Yazılım Desteği | Eaton UPS Companion (sistemin güvenli bir şekilde kapatılmasını, kullanılan enerjinin ölçülmesini ve UPS ayarlarının konfigürasyonunu sağlar) |
| Arabirim | 1 x USB 2 x Schuko |
| Frekans | Sekonder Frekans Min / Max: : 50 Hz / 60 Hz Primer Frekans Min / Max: : 45 Hz / 63 Hz Giriş Frekans Aralığı: 45 ~ 63 Hz Çıkış Frekans Aralığı: 50 ~ 60 Hz |
| Pil Sayısı | 1 Adet |
| Koruma | Otomatik akü testi, derin deşarj koruması, soğuk çalıştırma özelliği |
| Diğer Öz.2 | Temel işletim sistemleriyle (Windows/Mac OS/Linux) otomatik entegrasyon için ideal, HID uyumlu USB portu |
| Diğer Öz.3 | Kompakt tower tasarımıyla alandan tasarruf sağlar |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Eaton 5E 900 USB DIN(Schuko) Line-Interactive UPS
4.207,85 ₺TLFiyat4.207,85 ₺KDV Dahil5.049,42 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2063351
Kategoriler: Line Interactive UPS
İlgili ürünler
8.004,00 ₺
TLFiyat8.004,00 ₺KDV Dahil9.604,80 ₺KDV%20,00
6.468,75 ₺
TLFiyat6.468,75 ₺KDV Dahil7.762,50 ₺KDV%20,00
10.153,35 ₺
TLFiyat10.153,35 ₺KDV Dahil12.184,02 ₺KDV%20,00
3.668,50 ₺
TLFiyat3.668,50 ₺KDV Dahil4.402,20 ₺KDV%20,00








