| Marka | Eaton |
|---|---|
| Kapasite | 36W |
| Üretici Kodu | 3SM36 |
| Barkod | 3553340705014 |
| Kategori | Offline |
| Akü Tipi | Lityum iyon |
| Akü Süresi | 2200 mAh |
| Voltaj Aralığı | 230 V~240V |
| Frekans | 46~70Hz |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Eaton 3S Mini UPS (36W)
€66,70EURFiyat€66,70KDV Dahil€80,04TLFiyat3.533,57 ₺KDV Dahil4.240,28 ₺Kur1 EUR = 52,98 ₺KDV%20,00
Stokta yok




