| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | 16-Core |
| Bellek / R A M | 16 Slot |
| Bellek Türü | RDIMM |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | 12 Slot |
| Bağlantı Türü | 2 x 1G RJ-45 1 x iDRAC dedicated port |
| Üretici Kodu | PER760XS4SPL |
| Barkod | 1025406532 |
| Kategori | Sunucu |
| Sunucu Tipi | Rackmount |
| Kasa Tipi | 2U |
| R A I D Desteği | Var |
| R A I D Kart | PERC H755 Adapter LP |
| Yönetim Yazılımı | iDRAC9 Enterprise 16G iDRAC Direct iDRAC RESTful API with Redfish iDRAC Service Module Quick Sync 2 wireless module |
| Güç Kaynağı | Çift Power 700W (2/2) Power Supply Redundant Titanium |
| Güç Kaynağı Yuvası | 2/2 Adet |
| Ağ Denetleyici | Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM |
| U S B | 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port |
| Boyutlar | Yükseklik: 86.8 mm x Genişlik: 482 mm x Derinlik: 721.62 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Dell R760xs Silver 4514Y-32GB-1x480GB-2U-Bakır
$7.302,50USDFiyat$7.302,50KDV Dahil$8.763,00TLFiyat332.479,90 ₺KDV Dahil398.975,88 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2064692
Kategoriler: Sunucu
İlgili ürünler
$9.315,00
USDFiyat$9.315,00KDV Dahil$11.178,00TLFiyat424.108,22 ₺KDV Dahil508.929,87 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$9.775,00
USDFiyat$9.775,00KDV Dahil$11.730,00TLFiyat445.051,84 ₺KDV Dahil534.062,21 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$7.302,50
USDFiyat$7.302,50KDV Dahil$8.763,00TLFiyat332.479,90 ₺KDV Dahil398.975,88 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$10.982,50
USDFiyat$10.982,50KDV Dahil$13.179,00TLFiyat500.028,83 ₺KDV Dahil600.034,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00





