| Marka | Dell |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27" - 29" |
| Çözünürlük | QHD 2K (2560×1440) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 100Hz |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 16.7 Milyon |
| Üretici Kodu | P2725DE |
| Barkod | 5397184962480 |
| Kategori | LED-LCD |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 300 - 390 cd/m2 350 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4 (Giriş) 1 x DisplayPort 1.4 (Çıkış) 1 x USB-C 5Gbps yükleme (DP 1.4 Alt. modu, 90W'a kadar güç dağıtımı) 1 x USB Type-C 3 x USB 3.2 1 x RJ-45 |
| Ethernet | Var |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 48 ~ 100 Hz Yatay Max: 30 ~ 151 kHz |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | E Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,2331 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.500:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 200W |
| Boyutlar | Yükseklik: 356,55 mm x Genişlik: 612,50 mm x Derinlik: 189,00 mm ( Ayaklı) |
| Eğme | -5° ~ +21° |
Dell Pro P2725DE 27” 5ms Type-C Hdmi Dp IPS
$327,75USDFiyat$327,75KDV Dahil$393,30TLFiyat14.922,33 ₺KDV Dahil17.906,80 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066017
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$219,65
USDFiyat$219,65KDV Dahil$263,58TLFiyat10.000,57 ₺KDV Dahil12.000,69 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$149,39
USDFiyat$149,39KDV Dahil$179,26TLFiyat6.801,45 ₺KDV Dahil8.161,73 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$573,85
USDFiyat$573,85KDV Dahil$688,62TLFiyat26.127,16 ₺KDV Dahil31.352,59 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$180,55
USDFiyat$180,55KDV Dahil$216,66TLFiyat8.220,37 ₺KDV Dahil9.864,45 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








