| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 265 İşlemci 1.8 GHz (30M Cache, up to 5.3 GHz 20 Çekirdekli) |
| Bellek / R A M | 128GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX™ A400 |
| Üretici Kodu | FCT2250_1 |
| Barkod | 6696343 |
| Kategori | Masaüstü İş İstasyonu (WS) |
| Ürün Ailesi | Dell Pro Max T2 |
| V Pro | Var |
| Kasa Tipi | Tower |
| Ağ Ve İletişim | Tümleşik Ethernet LAN (10/100/1000) |
| Giriş/ Çıkış | 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 1 x Thunderbolt 3 x USB Type-C 4 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 Evrensel Ses Jackı |
| Genişleme Yuvaları | 3 SATA 3,5 inç HDD ve 1 SATA ODD 2 M.2 2230/2280 PCIe Gen4 yuvası 1 M.2 2230/2280 PCIe Gen5 yuvası 1 PEG tam boy Gen5 PCIe x16 yuvası 1 tam boy, yarım boy Gen3 x4 PCIe kapalı uçlu yuva 1 tam boy, tam boy Gen4 x4 PCIe açık uçlu yuva 1 tam boy, tam boy Gen3 x4 PCIe açık uçlu yuva |
| Güç Kaynağı | Max: 360W |
| Kasa Boyutları | Yükseklik: 387 mm x Genişlik: 187.70 mm x Derinlik: 438 mm |
| Garanti Yılı | 3 Yıl Yerinde Garanti |
Dell Pro Max T2 Ultra7 265-16GB-512SSD-4G-W11Pro
$1.988,35USDFiyat$1.988,35KDV Dahil$2.386,02TLFiyat90.528,78 ₺KDV Dahil108.634,54 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2066577
Kategoriler: Masaüstü İş İstasyonu
İlgili ürünler
$2.666,85
USDFiyat$2.666,85KDV Dahil$3.200,22TLFiyat121.420,61 ₺KDV Dahil145.704,73 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$4.738,00
USDFiyat$4.738,00KDV Dahil$5.685,60TLFiyat215.719,24 ₺KDV Dahil258.863,09 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$3.530,50
USDFiyat$3.530,50KDV Dahil$4.236,60TLFiyat160.742,25 ₺KDV Dahil192.890,70 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$3.793,85
USDFiyat$3.793,85KDV Dahil$4.552,62TLFiyat172.732,47 ₺KDV Dahil207.278,97 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








