| Marka | Dell |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27" - 29" |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 100Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x VGA |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 16.7 Milyon |
| Üretici Kodu | E2725HM |
| Barkod | 5397184962442 |
| Kategori | LED-LCD |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 300 cd/m² |
| H D M I | Var |
| V G A | Var |
| V E S A | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,3114 mm |
| Karşıtlık | Statik:1.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 28W |
| Boyutlar | Yükseklik: 454,31 mm x Genişlik: 611,10 mm x Derinlik: 49,22 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | 100 Hz'lik yüksek yenileme hızı daha az titreşim, daha kusursuz kaydırma ve daha akıcı hareketler sunar. |
| Diğer Öz. 2 | Dell'in her zaman açık, dahili ComfortView Plus'ı ile renk doğruluğundan ödün vermeden zararlı mavi ışık maruziyetini en aza indirin. |
| Diğer Öz. 3 | In-Plane Switching (IPS) teknolojisiyle, 178°/178° geniş görüntüleme açısıyla tutarlı görüntüler elde edersiniz. |
| Eğme | -5° ~ +21° |
Dell Pro E2725HM 27” 5ms Hdmi Dp IPS
$132,25USDFiyat$132,25KDV Dahil$158,70TLFiyat6.021,29 ₺KDV Dahil7.225,54 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066013
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$470,35
USDFiyat$470,35KDV Dahil$564,42TLFiyat21.414,85 ₺KDV Dahil25.697,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$102,35
USDFiyat$102,35KDV Dahil$122,82TLFiyat4.659,95 ₺KDV Dahil5.591,94 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$264,39
USDFiyat$264,39KDV Dahil$317,26TLFiyat12.037,35 ₺KDV Dahil14.444,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$195,39
USDFiyat$195,39KDV Dahil$234,46TLFiyat8.895,80 ₺KDV Dahil10.674,96 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








