| Marka | Dell |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23'' - 25'' |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 100Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x VGA |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 16.7 Milyon |
| Üretici Kodu | E2425HSM |
| Barkod | 5397184962435 |
| Kategori | LED-LCD |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 250 cd/m² |
| H D M I | Var |
| V G A | Var |
| V E S A | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,2745 mm |
| Karşıtlık | Statik:1.000:1 |
| Ses | 2 x 2W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 28.50W |
| Boyutlar | Yükseklik: 485,77 mm x Genişlik: 538,64 mm x Derinlik: 53,54 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Gelişmiş bir dinleme deneyimi için net ses. |
| Diğer Öz. 2 | In-Plane Switching (IPS) teknolojisiyle, 178°/178° geniş görüntüleme açısıyla tutarlı görüntüler elde edersiniz. |
| Diğer Öz. 3 | 100 Hz'lik yüksek yenileme hızı daha az titreşim, daha kusursuz kaydırma ve daha akıcı hareketler sunar. |
| Eğme | -5° ~ +21° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dell Pro E2425HSM 23.8” 5ms Pivot MM Hdmi Dp IPS
$113,85USDFiyat$113,85KDV Dahil$136,62TLFiyat5.183,54 ₺KDV Dahil6.220,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066012
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$573,85
USDFiyat$573,85KDV Dahil$688,62TLFiyat26.127,16 ₺KDV Dahil31.352,59 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$264,39
USDFiyat$264,39KDV Dahil$317,26TLFiyat12.037,35 ₺KDV Dahil14.444,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$91,89
USDFiyat$91,89KDV Dahil$110,26TLFiyat4.183,49 ₺KDV Dahil5.020,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$333,38
USDFiyat$333,38KDV Dahil$400,06TLFiyat15.178,88 ₺KDV Dahil18.214,66 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








