| Marka | Dell |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Bellek / R A M | 64GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Hızı | 5200 MT/s |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2230 ) |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Ekran Kartı | Intel® Grafik |
| Üretici Kodu | 210290344 |
| Barkod | 210290344 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | Pro 14 |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 5 235U (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,9 GHz'e kadar, 12 MB L3 önbellek, 12 çekirdek, 14 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | IPS, Dokunmatik Olmayan, FHD+, 300 nit, %45 NTSC, Parlama Önleyici Ekran |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ Ve İletişim | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) + Bluetooth® 5.3 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt 1 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 720p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 45W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 20.37 mm x Genişlik: 313.70 mm x Derinlik: 225.3 mm |
Dell Pro 14 Ultra5 235U-14”-16G-512SSD-W11Pro
$1.229,35USDFiyat$1.229,35KDV Dahil$1.475,22TLFiyat55.971,81 ₺KDV Dahil67.166,17 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2066794
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.079,85
USDFiyat$1.079,85KDV Dahil$1.295,82TLFiyat49.165,13 ₺KDV Dahil58.998,16 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.194,85
USDFiyat$1.194,85KDV Dahil$1.433,82TLFiyat54.401,04 ₺KDV Dahil65.281,25 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.804,35
USDFiyat$1.804,35KDV Dahil$2.165,22TLFiyat82.151,33 ₺KDV Dahil98.581,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$884,35
USDFiyat$884,35KDV Dahil$1.061,22TLFiyat40.264,10 ₺KDV Dahil48.316,92 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








