| Marka | Dell |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23'' - 25'' |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 100Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.4 Giriş 1 x DisplayPort 1.4 Çıkış 2 x USB Type-C 3 x USB 3.2 |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 16.7 Milyon |
| Üretici Kodu | P2425HE |
| Barkod | 5397184821725 |
| Kategori | LED-LCD |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görülebilir Alan | 52.70 cm x 29.64 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 250 cd/m² |
| Ethernet | Var |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0.2745 mm |
| Karşıtlık | Statik:1.500:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 13.9W |
| Boyutlar | Yükseklik: 496.53 mm x Genişlik: 538.64 mm x Derinlik: 181.75 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | 100 Hz yenileme hızı, daha az titreme, daha kesintisiz kaydırma ve daha yumuşak hareketler sağlar. |
| Diğer Öz. 2 | %99 sRGB'de 16,7 milyona kadar görüntülenebilir renkle kapsamlı renk kapsamının keyfini çıkarın. |
| Diğer Öz. 3 | Bu özellik, renkten ödün vermeden zararlı mavi ışık emisyonlarını ≤ %35'e düşürür, böylece gün boyu rahatça çalışabilirsiniz. |
| Eğme | -5° ~ +21° |
Dell P2425HE 23.8” 5ms Type-C Pivot Hub Hdmi IPS
$242,65USDFiyat$242,65KDV Dahil$291,18TLFiyat11.047,76 ₺KDV Dahil13.257,32 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2064540
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$149,39
USDFiyat$149,39KDV Dahil$179,26TLFiyat6.801,45 ₺KDV Dahil8.161,73 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$172,39
USDFiyat$172,39KDV Dahil$206,86TLFiyat7.848,62 ₺KDV Dahil9.418,35 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$84,99
USDFiyat$84,99KDV Dahil$101,98TLFiyat3.869,34 ₺KDV Dahil4.643,20 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$195,39
USDFiyat$195,39KDV Dahil$234,46TLFiyat8.895,80 ₺KDV Dahil10.674,96 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








