| Marka | Dell |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 23'' - 25'' |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 100Hz |
| Bağlantı Türü | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x VGA 1 x USB Type-C1 x USB Type-B 3 x USB 3.2 |
| Port Sayısı | Var |
| Renk | 16.7 Milyon |
| Üretici Kodu | P2425H |
| Barkod | 5397184821701 |
| Kategori | LED-LCD |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görülebilir Alan | 52.70 cm x 29.64 cm |
| Tepki Süresi | 8 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 250 cd/m² |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V G A | Var |
| V E S A | Var |
| Garanti | 3 Yıl Yerinde Garanti |
| Enerji Sınıfı | C Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,2745 mm |
| Karşıtlık | Statik:1.500:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 65W |
| Boyutlar | Yükseklik: 496.53 mm x Genişlik: 538.64 mm x Derinlik: 181.75 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | 100Hz yenileme hızı daha az titreşim, daha kusursuz kaydırma ve daha akıcı hareketler sunar. |
| Diğer Öz. 2 | Renklerde ödün vermeden gün boyu konfor sağlamak için zararlı mavi ışık emisyonlarını %35'in altına düşürür. |
| Eğme | -5° ~ +21° |
Dell P2425H 23.8” 5ms Pivot Hdmi Dp IPS
$156,40USDFiyat$156,40KDV Dahil$187,68TLFiyat7.120,83 ₺KDV Dahil8.545,00 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2064830
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$102,35
USDFiyat$102,35KDV Dahil$122,82TLFiyat4.659,95 ₺KDV Dahil5.591,94 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$373,75
USDFiyat$373,75KDV Dahil$448,50TLFiyat17.016,69 ₺KDV Dahil20.420,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$470,35
USDFiyat$470,35KDV Dahil$564,42TLFiyat21.414,85 ₺KDV Dahil25.697,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$264,39
USDFiyat$264,39KDV Dahil$317,26TLFiyat12.037,35 ₺KDV Dahil14.444,82 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








