| Marka | Dahua |
|---|---|
| Çözünürlük | 2Mp |
| Depolama | Micro SD card (512 GB), FTP/SFTP, NAS |
| Üretici Kodu | SD4E225GB-HNR-A-PV1 |
| Barkod | 6923172500755 |
| Kategori | PTZ IP Kamera |
| Kasa Tipi | PTZ |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8" CMOS |
| Etkin Pikseller | 1920 x 1080 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 100 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | H.264H; H.264B; Smart H.265+; H.265; MJPEG (Sub Stream); Smart H.264+; H.264M |
| Video Kare Hızı | Main stream: 1080p/1.3M/720p@(1-50/60 fps) Sub stream 1: D1/VGA/CIF@(1-25/30 fps) Sub stream 2: 1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome,Firefox,Safari |
| Yönetim Yazılımı | DMSS, DSS Pro |
| Ses Desteği | Var |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | POE: Basic: 9 W Max: 16 W (white light + heated glass + PTZ on + alarm + red and blue light flashing) |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dahua SD4E225GB-HNR-A-PV1 2MP 25x Starlight IP SD
$337,07USDFiyat$337,07KDV Dahil$404,48TLFiyat15.346,44 ₺KDV Dahil18.415,73 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2066200
Kategoriler: PTZ IP Kamera
İlgili ürünler
$449,35
USDFiyat$449,35KDV Dahil$539,22TLFiyat20.458,78 ₺KDV Dahil24.550,53 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$782,00
USDFiyat$782,00KDV Dahil$938,40TLFiyat35.604,15 ₺KDV Dahil42.724,98 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$217,12
USDFiyat$217,12KDV Dahil$260,54TLFiyat9.885,39 ₺KDV Dahil11.862,47 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$831,45
USDFiyat$831,45KDV Dahil$997,74TLFiyat37.855,59 ₺KDV Dahil45.426,70 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00





