| Marka | Dahua |
|---|---|
| Çözünürlük | 4Mp |
| Depolama | Dahua Could, FTP, Mikro SD kart (maks. 256 GB desteği), NAS |
| Üretici Kodu | IPC-HDBW1431R-ZS-2812-S4 |
| Barkod | 6939554979330 |
| Kategori | Dome IP Kamera |
| Kasa Tipi | Dome |
| Görüntü Sensörü | 1/3” 4Megapixel progressive CMOS |
| Etkin Pikseller | 2688 x 1520 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 40 m |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| Video Kare Hızı | Main Stream: 2688 × 1520 (1 fps–20 fps) 2560 × 1440 (1 fps–25/30 fps) Sub Stream: 704 × 576 (1 fps–20/25 fps) 704 × 480 (1 fps–20/30 fps) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome, Firefox |
| Yönetim Yazılımı | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Güç Tüketimi | < 6.6W |
| Po E Desteği | PoE |
Dahua IPC-HDBW1431R-ZS-2812 4MP 2.8-12 IR Dome
$108,85USDFiyat$108,85KDV Dahil$130,62TLFiyat4.955,79 ₺KDV Dahil5.946,94 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2059140
Kategoriler: Dome IP Kamera
İlgili ürünler
$75,92
USDFiyat$75,92KDV Dahil$91,11TLFiyat3.456,74 ₺KDV Dahil4.148,09 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$46,06
USDFiyat$46,06KDV Dahil$55,27TLFiyat2.096,98 ₺KDV Dahil2.516,37 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$154,88
USDFiyat$154,88KDV Dahil$185,86TLFiyat7.051,72 ₺KDV Dahil8.462,06 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$96,15
USDFiyat$96,15KDV Dahil$115,38TLFiyat4.377,74 ₺KDV Dahil5.253,29 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








