| Marka | Dahua |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 30" - 34" |
| Çözünürlük | Ultrawide FHD (2560×1080) |
| Panel Tipi | VA |
| Yenileme Hızı | 200Hz |
| Bağlantı Türü | 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4 1 x Ses çıkışı |
| Port Sayısı | Var |
| Üretici Kodu | LM30-E330CA |
| Barkod | 6923172579119 |
| Kategori | Oyuncu (Gaming) |
| Kavis ( Curved) | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 21:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 250 cd/m² |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Frekanslar | Max: 200Hz |
| Sync Teknolojisi | Adaptive Sync |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | F Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Karşıtlık | Statik: 3.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 55W |
| Boyutlar | Yükseklik: 317.6 mm x Genişlik: 701.1 mm x Derinlik: 121.7 mm |
| Diğer Öz. 1 | 200 Hz yüksek yenileme hızı ve 1 ms hızlı tepki süresi, oyunu kavramak ve kazanma şansını artırmak için |
| Diğer Öz. 2 | DCR akıllı işlemci çipi en gerçekçi görüntüyü geri kazandırır |
| Diğer Öz. 3 | Adaptive-sync teknolojisi, görüntü kalitesi kaybını azaltır ve görsel akıcılığı artırır |
| Eğme | -5°±2°/20°±2° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dahua 30” LM30-E330CA 1ms HDMI DP 200Hz Curved
$182,85USDFiyat$182,85KDV Dahil$219,42TLFiyat8.325,09 ₺KDV Dahil9.990,11 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2066460
Kategoriler: Oyuncu Monitörü
İlgili ürünler
$87,40
USDFiyat$87,40KDV Dahil$104,88TLFiyat3.979,29 ₺KDV Dahil4.775,15 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$90,85
USDFiyat$90,85KDV Dahil$109,02TLFiyat4.136,37 ₺KDV Dahil4.963,64 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$316,25
USDFiyat$316,25KDV Dahil$379,50TLFiyat14.398,74 ₺KDV Dahil17.278,48 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$297,85
USDFiyat$297,85KDV Dahil$357,42TLFiyat13.561,00 ₺KDV Dahil16.273,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








