| Marka | Dahua |
|---|---|
| Port Sayısı | 2xPort |
| Veri Transfer Hızı | 100Mbps |
| Üretici Kodu | LR2218-16ET-240 |
| Garanti Süresi | 60 Ay |
| Barkod | 6923172541260 |
| Kategori | Switch |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Po E Gücü | Port1 and port 2 support Hi-PoE 60W Each power≤30W, Total≤240W |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | PoE Protokol IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE |
| Mac Adres | 4K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 300 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Dahua 16 Port 100Mbps E-PoE (LR2218-16ET-240)
$182,85USDFiyat$182,85KDV Dahil$219,42TLFiyat8.325,09 ₺KDV Dahil9.990,11 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
5 adet stokta



