| Marka | Canon |
|---|---|
| Bellek / R A M | Var600 x 1.200 DPI |
| Kapasite | Girdi kapasitesi: 100 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 30 Sayfa |
| Üretici Kodu | G3416 |
| Barkod | 4549292219470 |
| Kategori | Çok işlevli Renkli Tanklı |
| Wi Fi | Var |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Teknolojisi | 2 Adet FINE Kartuş |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Max: 8.8 image/dk |
| Baskı Kalitesi | 4.800 x 1.200 DPI |
| Kağıt Ölçüsü | A4, A5, B5, 10x15 cm, 13x18 cm, 20x25 cm, Zarflar (DL, COM10), Letter, Legal |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB Type-B 1 x Wi-Fi |
| Güç Gereksinimi | Max: 11W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 445 x 330 x 163 mm |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | GI-490 GI-490 GI-490 GI-490 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Canon Pixma G3416 Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Tanklı
7.245,00 ₺TLFiyat7.245,00 ₺KDV Dahil8.694,00 ₺KDV%20,00
10 adet stokta
Stok kodu: 2065588
Kategoriler: Mürekkep Yazıcı
İlgili ürünler
4.117,00 ₺
TLFiyat4.117,00 ₺KDV Dahil4.940,40 ₺KDV%20,00
$251,85
USDFiyat$251,85KDV Dahil$302,22TLFiyat11.466,63 ₺KDV Dahil13.759,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$210,45
USDFiyat$210,45KDV Dahil$252,54TLFiyat9.581,71 ₺KDV Dahil11.498,05 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
7.072,50 ₺
TLFiyat7.072,50 ₺KDV Dahil8.487,00 ₺KDV%20,00







