| Marka | Canon |
|---|---|
| Kapasite | Girdi kapasitesi: 850 Sayfa Çıkıtı Kapasitesi: 150 Sayfa |
| İşlemci | 2 x 1.2 GHz |
| Bellek / R A M | 1 GB |
| Üretici Kodu | LBP673CDWII |
| Barkod | 4549292250503 |
| Kategori | Tek İşlevli Renkli Lazer |
| Wi Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Max: 33 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 1.200 x 1.200 DPI |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 1 x USB Type-B 1 x RJ-45 Wi-Fi |
| Güç Gereksinimi | Max: 1.380 W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 425 mm x 427 mm x 300 mm |
| Ağırlık | 17,1 kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | Kartuş 069 Siyah Kartuş 069H Siyah Kartuş 069 Mavi Kartuş 069H Mavi Kartuş 069 Eflatun Kartuş 069H Eflatun Kartuş 069 Sarı Kartuş 069H Sarı |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Canon LBP673CDW II Tek İşlevli Renkli Lazer
14.720,00 ₺TLFiyat14.720,00 ₺KDV Dahil17.664,00 ₺KDV%20,00
5 adet stokta
Stok kodu: 2067143
Kategoriler: Lazer Yazıcı
İlgili ürünler
$1.690,50
USDFiyat$1.690,50KDV Dahil$2.028,60TLFiyat76.967,79 ₺KDV Dahil92.361,34 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$263,35
USDFiyat$263,35KDV Dahil$316,02TLFiyat11.990,22 ₺KDV Dahil14.388,27 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$440,45
USDFiyat$440,45KDV Dahil$528,54TLFiyat20.053,52 ₺KDV Dahil24.064,22 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$152,95
USDFiyat$152,95KDV Dahil$183,54TLFiyat6.963,76 ₺KDV Dahil8.356,51 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








