| Marka | Canon |
|---|---|
| Bellek / R A M | 256 MB |
| Kapasite | Girdi Kapasitesi: 151 Sayfa Çıktı Kapasitesi: 50 Sayfa |
| İşlemci | 1200 MHz |
| Üretici Kodu | MF272DW |
| Barkod | 4549292197143 |
| Kategori | Çok işlevli Siyah Lazer |
| Wi Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Fotokopi | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Max: 29 sayfa/dk |
| Baskı Kalitesi | 2.400 x 600 DPI |
| Kopyalama | 600 x 600 DPI |
| Kağıt Ölçüsü | A4, A5, B5, A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Zarf (COM10, Monarch, DL, C5), Özel boyutlar: Min. 76,0 x 127 mm Maks. 216,0 x 356,0 mm |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 1.300W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 372 mm x 598 mm x 526 mm |
| Ağırlık | 9.0 Kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | 071H, 071 Kartuş |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Canon i-SENSYS MF272DW Çok Fonksiyonlu
13.800,00 ₺TLFiyat13.800,00 ₺KDV Dahil16.560,00 ₺KDV%20,00
3 adet stokta
Stok kodu: 2063001
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
İlgili ürünler
$312,80
USDFiyat$312,80KDV Dahil$375,36TLFiyat14.241,66 ₺KDV Dahil17.089,99 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25.875,00 ₺
TLFiyat25.875,00 ₺KDV Dahil31.050,00 ₺KDV%20,00
15.870,00 ₺
TLFiyat15.870,00 ₺KDV Dahil19.044,00 ₺KDV%20,00
$902,75
USDFiyat$902,75KDV Dahil$1.083,30TLFiyat41.101,85 ₺KDV Dahil49.322,22 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








