| Marka | Benq |
|---|---|
| Çözünürlük | 3840 x 2160 |
| Bağlantı Türü | 2 x HDMI 2.0b 1 x USB 2.0 1 x 3.5 mm Jack 1 x RS232 2 x IR alıcı |
| Üretici Kodu | TK700 |
| Barkod | 4718755087073 |
| Kategori | Projeksiyon |
| Işık Gücü ( Lümen) | 3200 |
| Teknolojisi | DLP |
| Maks. Lamba Ömrü ( Saat) | 15.000 Saat |
| Kontrast | 10.000 : 1 |
| Zoom | 1.2x |
| Dahili Hoparlör | 5 W |
| Uzaktan Kumanda | Var |
| Boyut | Yükseklik: 110 mm x Genişlik: 312 mm x Derinlik: 246 mm |
| Parlaklık | 3200 Lümen |
| Güç Kaynağı | Max: 380W |
| Gürültü Seviyesi | Normal: 34 dB (A) - Ekonomi: 28 dB (A) |
| Keystone Düzeltme | 2D, (Otomatik) Dikey ± 30 derece Yatay ± 30 derece |
| Projeksiyom Modu | 3D ,Parlak ,Sinema ,Oyun ,HDR ,HDR Oyun ,HDR10 ,HLG ,Oturma Odası ,Spor ,Kullanıcı |
| Model Link | Üretici Sayfası |
BenQ Tk700 3200Ans 4K DLP Projeksiyon
$1.190,25USDFiyat$1.190,25KDV Dahil$1.428,30TLFiyat54.191,61 ₺KDV Dahil65.029,93 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2061940
Kategoriler: Projeksiyon
İlgili ürünler
$164,45
USDFiyat$164,45KDV Dahil$197,34TLFiyat7.487,34 ₺KDV Dahil8.984,81 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$480,70
USDFiyat$480,70KDV Dahil$576,84TLFiyat21.886,08 ₺KDV Dahil26.263,29 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.052,25
USDFiyat$1.052,25KDV Dahil$1.262,70TLFiyat47.908,52 ₺KDV Dahil57.490,22 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$2.035,50
USDFiyat$2.035,50KDV Dahil$2.442,60TLFiyat92.675,50 ₺KDV Dahil111.210,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






