| Marka | Benq |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Bağlantı Türü | 2 xHDMI 1 x RS232 1 x USB Type-C 3 x USB Type-A 1 x Ses Çıkışı |
| Üretici Kodu | LH650 |
| Barkod | 4718755092138 |
| Kategori | Projeksiyon |
| Işık Gücü ( Lümen) | 4000 |
| Teknolojisi | DLP |
| Maks. Lamba Ömrü ( Saat) | 20.000 Saat |
| Kontrast | 3000000:1 |
| Lamba Tipi | Lazer |
| Zoom | 1.3x |
| Dahili Hoparlör | 10W Hoparlör |
| Uzaktan Kumanda | Var |
| Boyut | Yükseklik: 112.4 mm x Genişlik: 303.5 mm x Derinlik: 224.7 mm |
| Lens | F/# = 2.59 ~ 2.87, f = 16.88~21.88 mm |
| Video Uyumluluk | VGA (640 x 480) ila 4K UHD (3840 x 2160) |
| Güç Kaynağı | AC 100 ila 240 V, 50/60 Hz |
| Gürültü Seviyesi | Normal: 34 dB (A) Ekonomi: 28 dB (A) |
| Keystone Düzeltme | 2D, (Auto) Dikey ± 30 derece; Yatay ± 30 derece |
| Projeksiyom Modu | 3D, Parlak, HDR10, HLG, Sunum, Tablo, Kullanıcı 1, Kullanıcı 2, Görüntülü Görüşme |
| Model Link | Üretici Sayfası |
BenQ LH650 5000Ans 1920×1080 Lazer Projeksiyon
$1.414,50USDFiyat$1.414,50KDV Dahil$1.697,40TLFiyat64.401,62 ₺KDV Dahil77.281,95 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2065788
Kategoriler: Projeksiyon
İlgili ürünler
$1.690,50
USDFiyat$1.690,50KDV Dahil$2.028,60TLFiyat76.967,79 ₺KDV Dahil92.361,34 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$2.162,00
USDFiyat$2.162,00KDV Dahil$2.594,40TLFiyat98.435,00 ₺KDV Dahil118.122,00 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$480,70
USDFiyat$480,70KDV Dahil$576,84TLFiyat21.886,08 ₺KDV Dahil26.263,29 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$908,50
USDFiyat$908,50KDV Dahil$1.090,20TLFiyat41.363,64 ₺KDV Dahil49.636,36 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








