| Marka | Benq |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27" - 29" |
| Çözünürlük | 4K UHD (3840×2160) |
| Panel Tipi | IPS |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Bağlantı Türü | 2 x HDMI 2.0 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 |
| Renk | 1,07 Milyar |
| Üretici Kodu | MA270UP |
| Barkod | 4718755097577 |
| Kategori | MAC Uyumlu |
| U S B Type C | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 4K |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Çerçeve Oranı ( En: Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 400 - 490 cd/m2 450 nits |
| U S B | Var |
| H D M I | Var |
| V E S A | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Sync Teknolojisi | FreeSync |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | F Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Karşıtlık | Statik: 1.200:1 |
| Ses | 2 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 220W |
| Boyutlar | Yükseklik: 560.1 mm x Genişlik: 613.8 mm x Derinlik: 220.2 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Çoğu harici monitör, MacBook bilgisayarlara kıyasla renkleri farklı gösterir. Tüm MacBook nesilleriyle en iyi renk uyumunu sunmak üzere tasarlanan BenQ MA Serisi, geniş P3 renk gamı ve BenQ’nun Mac’e özel renk ayarlama teknolojisi sayesinde doğru ve tutarlı renkler sağlar. Bu da MA Serisi’ni MacBook kullanıcıları için en ideal monitörler haline getirir. |
| Diğer Öz. 2 | Artık MacBook Pro ve MacBook Air'inizde olduğu gibi, basit tuş vuruşlarıyla MacBook bilgisayarınız ve monitörünüz arasındaki kontrolleri senkronize edebilirsiniz. Sadece parlaklık veya ses tuşuna basın ve her iki ekran da eş zamanlı olarak ayarlanacaktır. |
| Diğer Öz. 3 | MacBook Pro ve MacBook Air’iniz için şık bir harici monitör olmanın ötesinde, masaüstü Apple ekosisteminizin güçlü bir merkezidir. Dahili 90W ve 15W USB-C portları* sayesinde çalışırken iPad ve iPhone cihazlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
BenQ 27” 4K Type-C IPS MAC Uyumlu (MA270UP)
$678,50USDFiyat$678,50KDV Dahil$814,20TLFiyat30.891,83 ₺KDV Dahil37.070,19 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2067389
Kategoriler: Monitör
İlgili ürünler
$195,39
USDFiyat$195,39KDV Dahil$234,46TLFiyat8.895,80 ₺KDV Dahil10.674,96 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$84,99
USDFiyat$84,99KDV Dahil$101,98TLFiyat3.869,34 ₺KDV Dahil4.643,20 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$102,35
USDFiyat$102,35KDV Dahil$122,82TLFiyat4.659,95 ₺KDV Dahil5.591,94 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$180,55
USDFiyat$180,55KDV Dahil$216,66TLFiyat8.220,37 ₺KDV Dahil9.864,45 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








