| Marka | Asus |
|---|---|
| İşlemci | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Bellek / R A M | 64GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Depolama | PCIe® NVMe™ SSD (M.2 2280) |
| Ekran Boyutu | 14"/14.5'' |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Kartı | Intel® Arc™ Grafik |
| Üretici Kodu | B3405CCA-LY3704 |
| Barkod | 4711636503501 |
| Kategori | Notebook |
| Ürün Serisi | ExpertBook |
| İşlemci Bilgisi | Intel® Core™ Ultra 7 255H processor (Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 5,1 GHz'e kadar, 24 MB L3 önbellek, 16 çekirdek, 16 iş parçacığı) |
| Ekran Bilgisi | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Geniş görüş açısı, Yansıma önleyici ekran, LED arka aydınlatma, 300 nit, NTSC: %45, Ekran |
| Ekran Çözünürlüğü | WUXGA (1920×1200) |
| Ethernet Kartı | Gigabit |
| Ağ Ve İletişim | Wi-Fi 6(802.11ax) + Bluetooth® 5.4 |
| Giriş/ Çıkış | 1 x HDMI 2.1 TMDS 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x RJ-45 1 x 3.5 mm Audio Jack |
| Dahili Web Kamerası | FHD Web Kamera |
| Kamera Çözünürlüğü | 1080p |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Batarya | 3 Hücreli |
| Pil | 50W/hr |
| Boyutlar | Yükseklik: 19.0 mm x Genişlik: 315.1 mm x Derinlik: 226.8 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Asus ExpertBook Ultra7 255H-14”-32G-512SSD-Dos
$1.367,35USDFiyat$1.367,35KDV Dahil$1.640,82TLFiyat62.254,89 ₺KDV Dahil74.705,87 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2067408
Kategoriler: Dizüstü Bilgisayar
İlgili ürünler
$1.516,85
USDFiyat$1.516,85KDV Dahil$1.820,22TLFiyat69.061,57 ₺KDV Dahil82.873,89 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.148,85
USDFiyat$1.148,85KDV Dahil$1.378,62TLFiyat52.306,68 ₺KDV Dahil62.768,02 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$787,75
USDFiyat$787,75KDV Dahil$945,30TLFiyat35.865,95 ₺KDV Dahil43.039,14 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$1.240,85
USDFiyat$1.240,85KDV Dahil$1.489,02TLFiyat56.495,41 ₺KDV Dahil67.794,49 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








