| Marka | Newland |
|---|---|
| Üretici Kodu | HR3300-BT |
| Barkod | 8681705643727 |
| Kategori | Kablosuz Okuyucu |
| Işık Kaynağı | Beyaz Led |
| Led | Var |
| Sesli Çalışma | Var |
| Yazdırma Karşıtlığı | ≥%15 |
| Giriş Voltajı | 5V DC |
| Batarya | 2600 mAh Lityum Iyon |
| Protokol | Senkron, Asenkron ve Grup modları |
| Çalışma Aralığı | 100 Metre Açık alanda |
| Sıcaklık | Çalışma Sıcaklığı -10 °C ~ 50°C Muhafaza Sıcaklığı -40 °C ~ 70°C |
| Darbe | 1.5 Metreden Düşmeye Dayanıklı |
| Radyo | Bluetooth 5.0 |
| Boyutlar | Yükseklik 144 mm x Genişlik: 87.5 mm x Derinlik: 117 mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Newland HR3300-BT 2D Kablosuz Okuyucu
$167,90USDFiyat$167,90KDV Dahil$201,48TLFiyat7.644,42 ₺KDV Dahil9.173,30 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
2 adet stokta
Stok kodu: 2066550
Kategoriler: Barkod / Karekod Okuyucu
İlgili ürünler
$46,58
USDFiyat$46,58KDV Dahil$55,89TLFiyat2.120,54 ₺KDV Dahil2.544,65 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$34,50
USDFiyat$34,50KDV Dahil$41,40TLFiyat1.570,77 ₺KDV Dahil1.884,93 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$104,65
USDFiyat$104,65KDV Dahil$125,58TLFiyat4.764,67 ₺KDV Dahil5.717,60 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$343,85
USDFiyat$343,85KDV Dahil$412,62TLFiyat15.655,35 ₺KDV Dahil18.786,42 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00







