| Marka | Dahua |
|---|---|
| Çözünürlük | 5Mp |
| Depolama | FTP, SFTP, Micro SD Card (Maximum 256 GB destekler), NAS |
| Üretici Kodu | IPC-HFW2541T-ZAS |
| Barkod | 6923172582157 |
| Kategori | Bullet IP Kamera |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Görüntü Sensörü | 1/2,7” 5MP CMOS |
| Etkin Pikseller | 2592 x 1944 |
| I R Mesafesi ( Gece Görüşü) | 60 Metreye Kadar |
| Lens Tipi | Motorize Lens |
| Video Sıkıştırma | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (Yalnızca alt akış tarafından desteklenir) |
| Video Kare Hızı | Ana akış: 2592 × 1944@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Alt akış: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| W D R | 120dB |
| Web Görüntülenme | IE, Chrome,Firefox |
| Yönetim Yazılımı | Akıllı PSS, DSS, DMSS |
| Alarm Desteği | Var |
| Güç Tüketimi | Max: 9,7W |
| Po E Desteği | PoE |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Dahua IPC-HFW2541T-ZAS 5MP Bullet Kamera
$164,98USDFiyat$164,98KDV Dahil$197,97TLFiyat7.511,43 ₺KDV Dahil9.013,72 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
25 adet stokta
Stok kodu: 2063724
Kategoriler: Bullet IP Kamera
İlgili ürünler
$85,49
USDFiyat$85,49KDV Dahil$102,59TLFiyat3.892,37 ₺KDV Dahil4.670,84 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$67,80
USDFiyat$67,80KDV Dahil$81,36TLFiyat3.087,09 ₺KDV Dahil3.704,51 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$131,58
USDFiyat$131,58KDV Dahil$157,90TLFiyat5.990,93 ₺KDV Dahil7.189,11 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$92,63
USDFiyat$92,63KDV Dahil$111,16TLFiyat4.217,52 ₺KDV Dahil5.061,03 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00






