| Marka | Canon |
|---|---|
| Bellek / R A M | 256 MB |
| Kapasite | Girdi Kapasitesi: 250 yaprak Çıkıtı Kapasaitesi: 100 yaprak |
| Üretici Kodu | MF237W2XTONER |
| Barkod | 8714574661452 |
| Kategori | Çok işlevli Siyah Lazer |
| A D F | Var |
| Wi Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Fotokopi | Var |
| Faks | Var 200 x 400 DPI |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Kalitesi | 1200 x 1200 DPI |
| Kopyalama | 600 × 600 DPI |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | Max: 66 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 1120 W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 390 mm x 371 mm x 360 mm |
| Ağırlık | 11,4 Kg |
| Uyumlu Sarf Malzemeleri | Kartuş 737,TEL 6 SETİ (Telefon ahizesi) |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Canon i-SENSYS MF237W Çok Fonksiyonlu (+ 2x Toner)
15.870,00 ₺TLFiyat15.870,00 ₺KDV Dahil19.044,00 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2060463
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
İlgili ürünler
$527,85
USDFiyat$527,85KDV Dahil$633,42TLFiyat24.032,80 ₺KDV Dahil28.839,36 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$395,60
USDFiyat$395,60KDV Dahil$474,72TLFiyat18.011,51 ₺KDV Dahil21.613,81 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$273,70
USDFiyat$273,70KDV Dahil$328,44TLFiyat12.461,45 ₺KDV Dahil14.953,74 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$902,75
USDFiyat$902,75KDV Dahil$1.083,30TLFiyat41.101,85 ₺KDV Dahil49.322,22 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








