| Marka | Canon |
|---|---|
| Bellek / R A M | 256 MB |
| Kapasite | Girdi Kapasitesi: 250 yaprak Çıkıtı Kapasaitesi: 50 yaprak |
| İşlemci | 400 MHz |
| Üretici Kodu | MF267DW |
| Barkod | 4549292215465 |
| Kategori | Çok işlevli Siyah Lazer |
| A D F | Var |
| Wi Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Fotokopi | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Faks | Var 200 x 200 DPI |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Baskı Hızı ( Ppm) | Tek taraflı: Dakikada 28 sayfaya kadar (A4) Çift taraflı: 17,8 ipm'ye kadar (A4) |
| Baskı Kalitesi | 1200 x 1200 DPI |
| Kopyalama | 600 × 600 DPI |
| Arabirim Ve Bağlanabilirlik | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 Wi-Fi |
| Gürültü Seviyesi | Max: 51 dB |
| Güç Gereksinimi | Max: 1180 W |
| Boyutları ( E X D X Y) Mm | 435 m x 620 mm x 645 mm |
| Ağırlık | 12,9 Kg |
Canon i-SENSYS MF267DW II Çok Fonksiyonlu
11.028,50 ₺TLFiyat11.028,50 ₺KDV Dahil13.234,20 ₺KDV%20,00
Stokta yok
Stok kodu: 2060386
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Yazıcı
İlgili ürünler
$411,70
USDFiyat$411,70KDV Dahil$494,04TLFiyat18.744,54 ₺KDV Dahil22.493,45 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$395,60
USDFiyat$395,60KDV Dahil$474,72TLFiyat18.011,51 ₺KDV Dahil21.613,81 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$400,20
USDFiyat$400,20KDV Dahil$480,24TLFiyat18.220,95 ₺KDV Dahil21.865,13 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$220,80
USDFiyat$220,80KDV Dahil$264,96TLFiyat10.052,93 ₺KDV Dahil12.063,52 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








