| Marka | Vento |
|---|---|
| Üretici Kodu | 550W TA-K61 |
| Barkod | 4712702146554 |
| Kategori | Kasa |
| Güç Kaynağı | 550W |
| Kasa Yapısı | ATX Kasa |
| Uyumlu Anakartlar | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Harici 5.25 | 3 x 5.25 |
| Dahili 3.5 | 3 x Adet |
| Dahili 2.5 | 2 x Adet |
| Genişleme Slotları | 7 x Adet |
| Ön U S B Giriş | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Ön Ses Çıkış | Var |
| Ön Mikrofon Giriş | Var |
| 80 Mm Fan | 1 x 80 mm Fan |
| Boyutlar | Yükseklik: 410 mm x Genişlik: 180 mm x Derinlik: 420 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Vento 550W 80+ (TA-K61) Atx Kasa
$70,15USDFiyat$70,15KDV Dahil$84,18TLFiyat3.193,91 ₺KDV Dahil3.832,69 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
3 adet stokta
Stok kodu: 2059534
Kategoriler: Kasa
İlgili ürünler
$32,20
USDFiyat$32,20KDV Dahil$38,64TLFiyat1.466,05 ₺KDV Dahil1.759,27 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$32,77
USDFiyat$32,77KDV Dahil$39,33TLFiyat1.492,23 ₺KDV Dahil1.790,67 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$106,38
USDFiyat$106,38KDV Dahil$127,65TLFiyat4.843,21 ₺KDV Dahil5.811,86 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00
$92,00
USDFiyat$92,00KDV Dahil$110,40TLFiyat4.188,73 ₺KDV Dahil5.026,47 ₺Kur1 USD = 45,53 ₺KDV%20,00








